Драчево Скопје

Драчево СкопјеВо новиот, модерен и елегантен Адмирал клуб Драчево во Скопје играјте на најсовремени апарати и освојувајте атрактивни џекпоти и бонуси. Во клубот ве очекува пријатна атмосфера, модерен ентериер и љубезен персонал. Пробајте си ја среќата и забавувајте се. Ве очекуваме! Драчевска 10 Г, Скопје

Дебар

ДебарВо самото срце на Дебар отворен е нов АДМИРАЛ клуб во кој може да освоите некој од неверојатните џекпоти и бонуси, да играте на апарати за игри на среќа од најновата генерација со најпопуларни игри како и да доживеете ново ниво на забава во модерен амбиент. 8-ми Септември 1/1 и 2, Дебар

Велешта Струга

Велешта, СтругаВо с.Велешта во близина на Струга, АДМИРАЛ ги отвори вратите на новиот клуб за своите верни играчи. Новиот клуб е модерно дизајниран објект кој ги следи најсовремените трендови на АДМИРАЛ во ентериер, избор на апарати за игри на среќа,бонуси и џекпоти кои вашето искуство ќе го направат да биде незаборавно. 418, Струга

АДМИРАЛ ПАРТНЕР НА МАКЕДОНСКИОТ СПОРТ

Адмирал партнер на Македонскиот спорт Автомат клубовите АДМИРАЛ во Македонија се присутни од 2009 година од основањето на компанијата МА Гаминг ДООЕЛ Скопје како претставник на австриската компанија НОВОМАТИК. Во текот на повеќе од 10 години постоење и успешно работење, компанијата се етаблираше како општествено одговорна компанија која е активно вклучена во сите сегменти на…

Неготино

НеготиноАДМИРАЛ клуб Неготино е јубилејниот 50-ти АДМИРАЛ клуб отворен во Македонија. Лоциран во центарот на Неготино, клубот се одликува со модерен ентериер, голем избор на апарати за игри на среќа, најнови игри и професионален персонал кој вашиот престој ќе го претвори во незаборавно и единствено искуство. Јане Сандански 13, Неготино

Стар Аеродром Скопје

Стар Аеродром СкопјеАДМИРАЛ клуб Стар Аеродром во Скопје го консолидира најдоброто што АДМИРАЛ може да го понуди – nајнови апарати за игри на среќа, најатрактивни игри, современ електронски рулет и врвна услуга во импресивен амбиент. Различни промоции во комбинација со избор на џекпоти и бонуси се уште една причина да дојдете да нé посетите. Вангел…

Теарце

ТеарцеВо Теарце, тетовско, го отворивме 48-миот АДМИРАЛ клуб кој ги следи трендовите во оваа индустрија. Клуб Теарце се карактеризира со модерен дизајн, пријатна атмосфера и професионален персонал. Како и во другите АДМИРАЛ клубови, можете да уживате во најновите игри на апаратите за игри на среќа и да се забавувате. 101 бр.ББ, Теарце

Момин Поток Скопје

Момин Поток СкопјеВо Скопје започна со работа најгламурозниот АДМИРАЛ клуб во регионот па и пошироко. На повеќе од 500м2 можете да ја пробате својата среќа на 107 апарати за игри на среќа и 2 електронски рулети кои ќе ве пренесат во светот на забавата. Играјте некоја од најновите игри и уживајте во модерниот дизајн и…

Два нови клубови во Скопје и Струмица се отворија на 19.11.2021 год.

Два нови клубови во Скопје, Ченто и Струмица, Треска се отворија на 19.11.2021 На 19.11.2021 година започнаа со работа уште два нови АДМИРАЛ клубови, еден во населба Ченто во Скопје на ул.Антон Попов бр.78/2, веднаш до бензинската станица на Макоил, а другиот во Струмица на ул.Климент Охридски бр.1 на транзитниот пат во комплексот Треска. Клубовите…

Треска Струмица

Треска СтрумицаНов, модерен и елегантен АДМИРАЛ клуб во Струмица на транзитниот пат во комплексот Треска. Големото внимание во дизајнот на ентериерот и изборот на најситни детали го прават еден од најубавите клубови кој нуди посебна удобност на сите наши посетители. Климент Охридски бр.1, Струмица