Нов клуб во Струмица

Нов клуб во Струмица Во Струмица започна со работа третиот Адмирал клуб на атрактивна локација на ул.Васил Сурчев 1/1 зад ТЦ Глобал.Повелете и пробајте си ја среќата на најсовремени апарати и рулет, и освојте еден од бројните џекпоти и бонуси што ги подготвивме за вас.

АДМИРАЛ ПАРТНЕР НА МАКЕДОНСКИОТ СПОРТ

Адмирал партнер на Македонскиот спорт Автомат клубовите АДМИРАЛ во Македонија се присутни од 2009 година од основањето на компанијата МА Гаминг ДООЕЛ Скопје како претставник на австриската компанија НОВОМАТИК. Во текот на повеќе од 10 години постоење и успешно работење, компанијата се етаблираше како општествено одговорна компанија која е активно вклучена во сите сегменти на…

Два нови клубови во Скопје и Струмица се отворија на 19.11.2021 год.

Два нови клубови во Скопје, Ченто и Струмица, Треска се отворија на 19.11.2021 На 19.11.2021 година започнаа со работа уште два нови АДМИРАЛ клубови, еден во населба Ченто во Скопје на ул.Антон Попов бр.78/2, веднаш до бензинската станица на Макоил, а другиот во Струмица на ул.Климент Охридски бр.1 на транзитниот пат во комплексот Треска. Клубовите…

ADMIRAL продолжува со својата поддршка за младите и талентирани лица во различни области на уметноста.

ADMIRAL продолжува со својата поддршка за младите и талентирани лица во различни области на уметноста. Минатата недела претставник на ADMIRAL ја врачи донацијата составена од електрична гитара Schecter Nick Johnston Trad-HSS и појачало од марката Peavey на младата надежна гитаристка Гентиана Јашари. Гентиана е член на музичката група YOLO Band од Гостивар кои до сега…

Уште еден нов АДМИРАЛ клуб во Штип се отвори на 11.08.2021 година!

Уште еден нов АДМИРАЛ клуб во Штип се отвори на 11.08.2021 година! Повелете на ул.Сремски Фронт бр.26б и уживајте во голем број на современи апарати за игри на среќа. Новиот АДМИРАЛ клуб во Штип со површина од повеќе од 400м2 ги отвори своите врати за посетителите и љубителите на игрите на среќа. Влезете во светот…

Групацијата NOVOMATIC започна со голема крводарителска акција

Групацијата NOVOMATIC започна со голема крводарителска акција Во соработка со Институтот за трансфузиона медицина – Скопје, групацијата NOVOMATIC започна со голема крводарителска акција во која се вклучени вработените во автомат клубовите Адмирал и Астра, Казино Фламинго Хотел Гевгелија и ХТЛ Македонија. Денес тие даруваа крвни единици во Домот на хуманитарни акции Даре Џамбаз во Скопје…

Уште еден Адмирал клуб во Велес

Уште еден Адмирал клуб во Велес На 12.11.2020 започна со работа новиот Адмирал клуб во Велес – Вила Зора, лоциран на ул. Благој Ѓорев бр.110А/1. Тука можете да се релаксирате и забавувате во пријатниот амбиент на најсовремени апарати за игри на среќа и да освоите една од големите добивки.

Нов АДМИРАЛ клуб во центарот на Гостивар!

Нов АДМИРАЛ клуб во центарот на Гостивар! На улица Гоце Делчев бр.22 во Гостивар, во непосредна близина на меѓуградската автобуска станица, отворен е нов АДМИРАЛ клуб каде што можете да се опуштите и да се забавувате со најновите модели на апарати за игри на среќа, бесплатен пијалок и промотивни понуди прилагодени само за вас. Повелете, Ве очекуваме!

Адмирал клуб сега и во Кочани!

Адмирал клуб сега и во Кочани! Повелете во ново отворениот клуб „Осогово“ на ул.Теодосија Паунов бр.18, Кочани. Ве очекуваат незаборавни моменти во модерна атмосфера, најсовремени апарати за игри на среќа, промоции и џекпоти!