Национал Битола

Лоциран во строгиот центар на градот, близу до Широк Сокак, клубот АДМИРАЛ „Национал“ е вистинско место за луѓе кои сакаат возбуда и добра забава. Пробајте ја Вашата среќа и доживејте незаборавни моменти во модерна атмосфера и голем број на слот машини, промоции и џекпоти.

Ул.Лазо Трповски бр.7