КЛУБОВИ

Аеродром Скопје

Аеродром СкопјеКлуб со ексклузивен ентериер каде што секој може да го пронајде својот начин за забава! „Аеродром“ е лоциран во непосредна близина на трговскиот центар “Бисер”, има различни  апарати за игри на среќа и електронски рулет. Пријатниот амбиент и персонал е она што го прават овој клуб место за средба на сите што сакаат да…

Види локација

Беласица Струмица

Беласица СтрумицаПробајте си ја среќата и поминете незаборавни мигови во моредна атмосфера со најсовремени апарати за игри на среќа/ Проверете ги најновите промоции и џекпоти и уживајте во бесплатниот пијалок. Ул.Благој Јанков-Мучето Бр.8, влез 1, објект 1,2,3

Види локација

Булевар Гостивар

Булевар Гостивар Нов АДМИРАЛ клуб во центарот на Гостивар! На улица Гоце Делчев, во непосредна близина на меѓуградската автобуска станица, дојдете и видете зошто АДМИРАЛ е врвен бренд за игри на среќа во регионот. Мирно место каде што можете да се опуштите и да се забавувате со најновите модели на апарати за игри на среќа, бесплатен пијалок и промотивни понуди прилагодени само за вас!  …

Види локација

Велешта Струга

Велешта, СтругаВо с.Велешта во близина на Струга, АДМИРАЛ ги отвори вратите на новиот клуб за своите верни играчи. Новиот клуб е модерно дизајниран објект кој ги следи најсовремените трендови на АДМИРАЛ во ентериер, избор на апарати за игри на среќа,бонуси и џекпоти кои вашето искуство ќе го направат да биде незаборавно. 418, Струга

Види локација

Вила Зора Велес

Вила Зора ВелесНовиот АДМИРАЛ клуб Вила Зора во Велес со својот современ ентериер и прекрасен амбиент ќе ви овозможи релаксација и одлична забава на најсовремени апарати за игри на среќа. Бесплатните пијалоци, професионалниот персонал и големите добивки се причина повеќе за да го посетите. Благој Ѓорев бр.110А/1, Велес

Види локација

Виница

ВиницаКлуб позициониран на главната автобуска станица во Виница кој нуди уникатно искуство со игри на среќа. Може да уживате во вашето слободно време во елегантна атмосфера, бесплатен пијалок и најнови возбудливи игри во индустријата. Ул.Браќа Миладинови бр.22 згр.1/1 приземје

Види локација

Вруток Гостивар

Вруток ГостиварАДМИРАЛ „Вруток“ – клуб на два ката и одлична локација во центарот на градот кој нуди избор на игри, апарати за игри на среќа и електронски рулет. Доколку сакате да се чувстувате премиум, посетете го ова елегантно место и  бидете добитник на некои од нашите редовни џекпоти и промоции.   Ул.Борче Јованоски бр.43

Види локација

Глобал Струмица

Глобал СтрумицаУште еден АДМИРАЛ клуб во срцето на Струмица зад ТЦ Глобал ги отвори вратите за своите верни играчи. Препознатлив современ дизајн на екстериер и ентериер, најнови апарати за игри на среќа и игри создадени за ваше уживање во забавата. Васил Сурчев бр.1/1, Струмица

Види локација

Декорпод Битола

Декорпод БитолаНовоотворениот АДМИРАЛ клуб Декорпод во Битола нуди одлична забава на електронски рулет и апарати за игри на среќа од најновата генерација. Атрактивниот и модерен амбиент со одличен избор на NOVOMATIC апарати за игри на среќа се ќе ви го направат престојот незаборавен а истовремено ќе имате можност и за освојување на бројни различни џекпоти. Посетете нé и уверете…

Види локација