КЛУБОВИ

Декорпод Битола

Декорпод БитолаНовоотворениот АДМИРАЛ клуб Декорпод во Битола нуди одлична забава на електронски рулет и апарати за игри на среќа од најновата генерација. Атрактивниот и модерен амбиент со одличен избор на NOVOMATIC апарати за игри на среќа се ќе ви го направат престојот незаборавен а истовремено ќе имате можност и за освојување на бројни различни џекпоти. Посетете нé и уверете…

Види локација

Пелистер Битола

Пелистер БитолаВториот АДМИРАЛ клуб во Битола се карактеризира со елегантен, современ ентериер и пријатна околина. Тука можете да најдете најнови NOVOMATIC апарати за игир на среќа и електронски рулет. Ул. 4-ти Ноември бр.1 влез1/приземје

Види локација

Национал Битола

Национал БитолаЛоциран во строгиот центар на градот, близу до Широк Сокак, клубот АДМИРАЛ „Национал“ е вистинско место за луѓе кои сакаат возбуда и добра забава. Пробајте ја Вашата среќа и доживејте незаборавни моменти во модерна атмосфера и голем број на слот машини, промоции и џекпоти. Ул.Лазо Трповски бр.7

Види локација