КЛУБОВИ

Драчево Скопје

Драчево СкопјеВо новиот, модерен и елегантен Адмирал клуб Драчево во Скопје играјте на најсовремени апарати и освојувајте атрактивни џекпоти и бонуси. Во клубот ве очекува пријатна атмосфера, модерен ентериер и љубезен персонал. Пробајте си ја среќата и забавувајте се. Ве очекуваме! Драчевска 10 Г, Скопје

Види локација

Стар Аеродром Скопје

Стар Аеродром СкопјеАДМИРАЛ клуб Стар Аеродром во Скопје го консолидира најдоброто што АДМИРАЛ може да го понуди – nајнови апарати за игри на среќа, најатрактивни игри, современ електронски рулет и врвна услуга во импресивен амбиент. Различни промоции во комбинација со избор на џекпоти и бонуси се уште една причина да дојдете да нé посетите. Вангел…

Види локација

Момин Поток Скопје

Момин Поток СкопјеВо Скопје започна со работа најгламурозниот АДМИРАЛ клуб во регионот па и пошироко. На повеќе од 500м2 можете да ја пробате својата среќа на 107 апарати за игри на среќа и 2 електронски рулети кои ќе ве пренесат во светот на забавата. Играјте некоја од најновите игри и уживајте во модерниот дизајн и…

Види локација

Ченто Скопје

Ченто СкопјеАДМИРАЛ клуб Ченто во Скопје го комбинира сето она што е најдобро во АДМИРАЛ – апарати од најновата генерација, најатрактивни игри, електронски рулет и врвна услуга во ексклузивен амбиент. Големиот избор на џекпоти се уште една причина да не посетите. Антон Попов бр.78/2, Скопје

Види локација

Трубарево Скопје

Трубарево СкопјеВо непосредна близина на Скопје, во Трубарево, го отворивме најновиот АДМИРАЛ клуб со модерен дизајн и пријатна атмосфера. Во него имате можност да играте на најсовремени апарати за игри на среќа, да бидете добитник на џекпот и да уживате во ексклузивниот ентериер и квалитетната услуга на нашиот перосонал. Улица 1 бр.87 Трубарево, Скопје

Види локација

Дувет Скопје

Дувет СкопјеВо центарот на Скопје се отвори нов АДМИРАЛ клуб во кој Ве очекува голем избор на најновата генерација на апарати за игри на среќа, високо квалитетна услуга и ексклузивен амбиент. Посетете нé, бидејќи АДМИРАЛ секогаш дава повеќе. Наум Наумовски – Борче бр.40, Скопје

Види локација

Кисела Вода Скопје

Кисела Вода СкопјеЛоциран во општина Кисела Вода, овој АДМИРАЛ клуб ги отвори своите врати за нашите најверни играчи. Модерните апарати за игри на среќа, љубезниот персонал и одличниот амбиент ќе го направат вашиот престој уште попријатен. Ул.Христо Татарчев бр.21А влез 1,приземје, број 2 и 3

Види локација

Ново Лисиче Скопје

Ново Лисиче СкопјеКлуб кој нуди одлична забава на електронски рулет и апарати за игри на среќа од најновата NOVOMATIC генерација. Атрактивниот и модерен амбиент со одличен избор на апарати, ви нуди големи шанси за освојување на различни џекпоти. Посетете нé и уверете се самите дека сме најдобри! Бул. Видое Смилевски Бато Бр.2Б лок. 5,6,7,8

Види локација

Лептокарија Скопје

Лептокарија СкопјеОвој АДМИРАЛ клуб е лоциран во шопинг центарот „Лептокарија“ и им нуди на играчите апарати за игри на среќа од најновата генерација како и електронски рулет. Дизајниран е со големо внимание на деталите во ентериерот и претставува удобно место за да го поминете совето слободно време. Бул. Партизански Одреди Бр.102

Види локација