Аплицирај Контактирај не

ВЕСТИ

Следете ги новостите за најновите отворени клубови во Ваша близина, ексклузивни понуди и бидете во тек и дел од нашите спортски и културни активности, хуманитарни настани и акции.

Бидете во тек

Вести

Прво извлекување на промо BONUS SHOTS талони

Вила Зора Велес - реновиран по најсовремени стандарди

Семос Едукација Трка на 10 км

клуб Национал - Битола во ново руво

Тим билдинг - Маврово 09-10.03.2024

6-ти Кавадаречки Полумаратон

Ние користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето искуство на нашиот веб сајт.

Прочитај повеќе